4.) Představení skončilo

30. března 2015 v 16:33 | amonikam
Milé dámy, tak přidávám další kapitolu naši společné povídky. Kdyby mě čas netlačil, tak to sem ani nedávám. Vůbec nejsem spokojená, ale vzhledem, že od zítřka budu mimo provoz společně s mým počítačem, tak jsem nemohla jinak. Tak teď je to na tobě Kristýnko :)

4. kapitola - PŘEDSTAVENÍ SKONČILO" Slečno Ginger, tak co s těmi lumpy provedeme?" zeptal se úsměvně Frank. Mladá dívka je naprosto šokovaná. Kdoví jestli víc z těch dvou neurvalců, nebo ze svého společníka, který ji celou dobu lhal.

" Víte co, nevím kdo z vás je větší lump. Jestli ti dva, nebo vy pane Jacksone."...zlostně pohlédne do tváře staříkovi, který vlastně žádným staříkem není.

" Pane Jacksone, doufám, že jste se náramně bavil. Tohle je poprvé a naposledy, co jsem vám dovolila se bavit na můj účet. Už nikdy vás nechci vidět." Rozhořčenost v ní graduje.

" A teď, když mě omluvíte, půjdu. Představení skončilo." Z lehkostí a se vší úctou se k mužům otočí zády. Nedovolí nikomu z nich, aby se zmohl na jediné slovo. Zdá se, že jim to pro změnu natřela ona, ale slzy, které se ji nahrnuly do očí mluví jinak." No Michaeli, vypadá to, že tentokrát ti to moc nevyšlo." konstatuje Frank. Zná Michaela dlouho, ale tenhle smutný pohled v jeho tváři viděl prvně. Že by reakce neznámé dívky s ním, tolik zamávala?!Smutná Ginger otírá uplakaný obličej do polštáře, když v tom uslyší tiché kroky a zaťukání na dveře pokoje.

" Mohu dál?"...zeptá se její spolubydlící...." Jistě Jennifer. Je to přece i tvůj pokoj."....s Jennifer jsou už léta kamarádky. Znají se od útlého dětství. Společně chodily do školy, vyprávěly si o svých prvních láskách. A když se tenkrát Ginger rozhodla odejít z Kanady bylo jisté, že Jennifer půjde s ní. Nemohla svou nejlepší přítelkyní po tom všem, co si prožila opustit. V kapse měly sotva pár drobných, a když se jim naskytla příležitost pracovat v několika hvězdičkovém hotelu, který jim rovnou zabezpečil i bydlení bez váhání nabídku přijaly. Ani jedna z nich rozhodně netoužila po kariéře vytíračky podlah a leštičky talířů, ale bylo to daleko lepší, než zůstat na ulici." Ach Ginger, neměla jsem po tobě chtít, aby si za mě vzala směnu. Kdybych tě o to nežádala, tohle by se nestalo."....přisedne si na okraj postele. " Sakra, proč jsem jen šla na to debilní rande." Cítí se vůči Ginger provinile. " To je v pořádku Jannifer.".." Není to v pořádku, nic není v pořádku. Kdyby jsi nebyla přepracovaná nikdy by si ty talíře nerozbila. Potřebovala jsi odpočinek, po těch přesčasech, co jsi neustále brala a ne, aby si dělala i za mě. Měla jsem si to uvědomit. Promiň. Ginger, můžeš mi to odpustit?"....žádá. Nikdy se necítila hůř. " Jestli tě ten všivák vyhodí veř, že mu to nedaruji. Já mu ukážu, já.."....." Nevyhodí."........přeruší ji Ginger..." Nevyhodí?".....nechápavě kouká, jakoby nerozuměla. ..." Nevyhodí, protože ten muž všechnu škodu za mě zaplatil."....bylo ji naprosto hrozně, když si uvědomila, že Michael utratil tolik peněz jen proto, aby nepřišla o práci...." Tak proč ten pláč? To je přeci ohromné Ginger. Nechápu sice, který blázen utratil hromadu peněz jen proto, aby si nepřišla o flek, ale tohle se musí pořádně oslavit. Vhoď něco na sebe. Zvu tě na skleničku."....snaží se vytáhnout to drobné bezvládné tělo z postele..." Ne, tentokrát se z toho zlato nevykroutíš. Jde se!"....přikáže své přítelkyni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Be Bad, stay Dangerous, make HIStory and you'll be Invincible!"
Musíme aktivně usilovat o pravdu. Nesmíme se smířit s kompromisy. Nezvolily jsme si cestu války, ale cestu lásky. Nikdy nepřestaneme snít a nic ani nikdo nás nedokáže zlomit. Jsme pevnější, než všechna ocelová zloba světa. ♥