3.) Odhalení, nad které není

30. března 2015 v 16:32 | Hanylen
Zuzy pěkně vyhrotila naší povídku a měla pravdu. Tohle bylo perfektní. Takže… pokračování je na mě. Tímto pěkně děkuju za takovou laťku. No, ale jedeme dál!!!3. kapitola

Odhalení, nad které není."Jak znáte moje jméno? Vždyť jsme se ani nepředstavili". "To sice ne, ale přečetl jsem si ho na tvojí jmenovce v hotelu".., řekl náhle váhavě ten neuvěřitelný stařík. Jeho dokonalé maskování utrpělo újmu v podobě odlepující se části vousů.
Ginger jakoby stále nemohla věřit, že by to, co se jí jenom zdálo by mohlo být realitou a pátrala v paměti, kdo z hotelových zaměstnanců nebo návštěvníků by to mohl být.
Naznačila jen rukou na defekt na jeho tváři, která dostala starostlivý výraz. "To je v pořádku", ozval se. "Ale doufám, že vám se nic kromě šoku nestalo. Ti neurvalci vás ošklivě tahali za vlasy".
Přistrčil svůj vozík ke vchodu, aby se jen tak lehce nemohli dostat ven,
"Mám někoho zavolat?" vykoukla až teď vyděšená barmanka, aby zjistila situaci nebo případné škody. Už krátkou chvíli se ozývalo slabé pípání z náramku na mužově zápěstí. Tou bitkou se zřejmě aktivoval nějaký alarm. "Děkuji, slečno… ale moji lidé už se o to postarají.
"Vaši lidé?" divila se. Zřejmě to nebyl jen tak nějaký chudinka.. "Ano… a vy radši zůstaňte pěkně kde jste, než přijedou", ukázal na ty dva. Věřte mi, že umím i karate a klidně vás o tom přesvědčím, když bude třeba.". Gestem spojených rukou naznačil, aby se posadili bokem. Ginger si opět všimla šlachovitých paží, kterém sice neodpovídaly stařeckému věku, ale také ani jemnému nízkému hlasu.
Během dvaceti minut se venku ozvala siréna policejního auta, které doprovázelo ještě dva další vozy. Z jednoho z nich vystoupil malý zavalitý človíček žoviálního vzhledu a u pusy držel doutník.
"Kde je pan Jackson? Nestalo se mu nic?" "Tady , Franku"… Oslovený si teprve potom uvědomil, na koho se vlastně dívá. Málem mu vypadl jeho doutník a musel se posadit vedle té vypečené dvojice, protože hrozila srdeční zástava.
"Může mi někdo proboha říct, co se tady stalo?" "Tihle dva neurvalci obtěžovali mou přítelkyni i mě. A dost nevybíravým způsobem".,
Michael si postupně odstraňoval části maskérské práce z krku i obličeje. Oblečení z obchodu armády spásy se taky hodilo. Teď bylo na řadě, aby žasla jak Ginger, tak ti dva chlápci, kteří na něho zírali doslova s otevřenou pusou. Dívali se do jiskrných hnědých očí přibližně pětatřicátníka, upravujícího si vzadu husté tmavé vlasy. Teď už měl obličej klidný a zářil nečekaným rošťáctvím. "A mě bylo divný, že ses z hotelu ještě ani neodhlásil. Ty mě jednou zabiješ… co takhle příspěvek za práci v těžkých podmínkách?" odfrknul si Frank.
"Ty, vole", polkl jeden z té dvojice vedle. "To je… to je fakt Michael Jackson". "Kecáš!"
"Ne, má pravdu. A vy dva si alespoň budete pamatovat, kdo vám nakopal zadek… odpusťte mi Ginger ten výraz". "Co s nimi, pane?" zeptal se policista.
"Dostali myslím dost za vyučenou. Ale nechám to na vás, Ginger, jak se rozhodnete. Jestli chcete, aby je zatkli za výtržnictví, poseděli na stanici a měli záznam, nebudu vám to rozmlouvat".. Jak se tak na ně dívali, dalo se pochybovat, že jejich rejstřík je čistý.

P.S.
Tak tímto předávám štafetu Monice a nechám to nejen na Ginger, ale i na ní… Hodně štěstí a doufám, že jsem ti dobře nahrála..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
"Be Bad, stay Dangerous, make HIStory and you'll be Invincible!"
Musíme aktivně usilovat o pravdu. Nesmíme se smířit s kompromisy. Nezvolily jsme si cestu války, ale cestu lásky. Nikdy nepřestaneme snít a nic ani nikdo nás nedokáže zlomit. Jsme pevnější, než všechna ocelová zloba světa. ♥